fbpx

Drita ish e dashura e djalit të presidentit Thaçi i qet të gjitha në fushë

  25 Dec 2017

Lia Stublla është ndër disenjatoret më të njohura dhe me kreacione të veçanta në vendin tonë

Ajo është zgjidhja e shumë artisteve shqiptare duke i bërë të ndjehen të veçanta në paraqitjet e tyre.

 

Por ajo që na ka marrë vëmendjen e të gjithëve është padyshim motra e Lias, modelja Drita Stublla e cila reklamon çdo fustan të saj.

Ajo shquhet për pamjen e mrekullueshme e padyshim që edhe për format trupore perfekte, që çdo modele do i kishte zili.

Por në këto fotografitë e fundit ajo e ekspozon me të madhe trupin e saj madje përpak sa nuk i duket ‘zogu’.Më poshtë ju sjellim imazhet.