fbpx

Dorina Gegiçi pozon e zhveshur (Foto)

  27 Dec 2017

Modelja e njohur nga Shqipëria, shumë shpejt do të sjellë një fotosesion të ri.

Dorina Gegiçi duket e zhveshur, dhe njëkohësisht ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram.