fbpx

Doktori i njohur tregon a ka operacione plastike Luana Vjollca dhe Iva Aliko(VIDEO)

  16 Dec 2017

I konsideruar si doktori i vip-ave, Skerdi Faria, ishte i ftuar në programin “Një kat më lart” me Ermal Peçin.

Biseda me të nuk mund të ishte larg temës së diskutuar të operacioneve plastike dhe mohimit ose jo, që i bëjnë personazhet e ekranit atyre.

Ermali i tregoi disa personazhe, mes të cilave edhe Iva Aliko dhe Luana Vjollca. Kanë mjaftuar disa sekonda që të shohi Iva Alikon në ekran dhe Skerdi të shpërthej në lot e të thotë “është totalisht bio”.

Më pas duke qeshur tha se Iva është flori e se s’ka asgjë të keqe që të bësh ndërhyrje.

Surprizues ishte komenti i tij për Luana Vjollcën. Sipas Skerdit, edhe pse komentohet shumë, Luana nuk ka ndërhyrje.

“Ajo mund të ketë hequr dhjamë në disa zona dhe i ka vendosur në vithe” – shtoi Skerdi duke theksuar së për ndërhyrje nuk beson. Po për Rashel Kolanecin e Aurela Hoxhën çfarë mendon Skerdi?

Shiko të plotë intervisten me Skerdi Faria në “Një kat më lart” , për operacionet plastike nga minuta 18 e më tej.