fbpx

Djali nga Tirana kap ‘mat’ të dashurën në kafe, më pas ndodh e papritura, shiko videon

  08 Nov 2017

Një djalë nga Tirana ka bere show ne një lokal pasi aty ka gjetur te dashurën e tij.

30-vjeçari ka kapur mat të dashurën me një person tjetër.

Sipas gazetares së “Aldo Morning ShoW”, i riu ka tentuar të nxjerrë me forcë të dashurën nga lokali, ndërkohë që askush nga ata që kanë parë ngjarjen nuk ka ndërhyrë.

“Një 30-vjeçar në rrugën e Durrësit ka kapur të dashurën në kafe me një person tjetër dhe ka tentuar ta nxjerrë atë me forcë. Njerëzit kanë menduar se ajo ka qenë motra. Por, më pas kanë kuptuar se ajo ishte e fejuara”, tha gazetarja.