fbpx

Diellza Kolgeci për një foto artistike del e zhveshur në borë

  22 Dec 2017

Diellza Kolgeci vazhdon të mbetet simbol i bukurisë shqiptare.
Së fundi, ajo ka qenë e angazhuar në organizimin e “Ballo Shqiptare 3” në bashkëpunim me Afërdita Paraqadën, shkruan lajmi.net.
Në rrjete sociale, Diellza ka publikuar një fotografi në të cilën i lë pak vend imagjinatës me këtë paraqitje.
E veshur vetëm me një pallto prej gëzofi dhe me të brendshme, bukuroshja tregon se nuk e kishte të ftohtë e zhveshur në mes të borës.
Si çdo herë, linjat trupore të modeles ishin në fokus edhe në këtë imazh tejet provokues