fbpx

Deputetja zgjohet herët, publikon fotografi nga fitnesi (Foto)

  09 Nov 2017

Përveç angazhimeve në punën e saj si deputete, Blerta Deliu po gjenë kohë t’i kushtoj shumë kujdes edhe trupit të saj.

Ajo që në orët e para të mëngjesit viziton qendrat e fitnesit, pasi kështu mban në formë trupin dhe shëndetin.

Deputetja e PDK-së, e cila shpesh është cilësuar si një nga deputetet më elegante kosovare, edhe sot në orët e hershme ka publikuar një fotografi ku shihet në fitnes, transmeton Magazina.alNuk dihet nëse një shembull të tillë e ndjekin edhe koleget e saj.