fbpx

Deputetja kosovare që po i çmend të gjithë në parlament

  25 Dec 2017

Dude Balje cilësohet si një nder deputetet më seksi të kuvendit të Kosovës, ajo po thuajse çdo ditë është e përfolur në media rozë e kjo krejtë falë linjat që posedon , shkruan Gazeta Blic. 

Në rrjetin social publikon fotografi të shumta ku edhe komentohet shumë për pozat tejet joshëse që bënë.

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Facebook, ku shfaqet shumë seksi dhe tërheqëse.

Më poshtë shikoni disa fotografi të Bude Balje