fbpx

Demi Rose, sërish nuk i lë vend imagjinatës

  22 Dec 2017

Ajo tashmë ka arritur t’i ketë 6 milionë ndjekës në Instagram, falë formave të saj trupore tejet femërore.
Modelja britanike, Demi Rose, nuk e ka problem fare t’i ekspozoj format e saj bombastike, transmeton arbresh.info.


Ajo ka marrë pjesë të enjten mbrëma në një ngjarje në Londër ku kishte veshur një fustan ngjyrë të gjelbër që i ekspozonte tërësisht gjoksin dhe të pasmet.