fbpx
Del videoja “e tërbimit”, shikoni ç’bëri Enca gjatë ditëlindjes së saj

Del videoja “e tërbimit”, shikoni ç’bëri Enca gjatë ditëlindjes së saj

  21 Oct 2017

Ditën e djeshme Enca festoi ditëlindjen e saj të 22-të dhe duket se ia ka kaluar për mrekulli.

Në 22 vjetorin e saj të lindjes, Enca kishte organizuar një festë të madhe nën shoqërinë e miqve dhe familjarëve të saj.

Këngëtarja ka ndarë në rrjetet sociale disa foto gjatë festës dhe më pas një video mjaft të nxehtë.

Ajo shfaqet duke kërcyer “twerk” në ditëlindjen e saj, duke “ndezur” dhe të pranishmit. Enca shquhet për format e saj bombastike dhe paraqitjet eksplicite, të cilat janë shumë të shpeshta nga ana e saj.

Videoja më poshtë:

https://www.facebook.com/180099715689705/videos/503690626663944/