fbpx
Deklarata e Milaim Zekës që nuk do të dëshironin ta dëgjonin kurrë Haradinaj dhe Limaj

Deklarata e Milaim Zekës që nuk do të dëshironin ta dëgjonin kurrë Haradinaj dhe Limaj

  15 Mar 2019

Milaim Zeka ditë më parë është deklaruar rreth keqqeverisjes që po bëhet në vend. Ky deklarim që po qarkullon së fundi në rrjetet e që flet për punësimet partiake nëpër institucione është bërë tashmë shumë virale.

Zeka ndër tjerash këtu flet se si partia e tij ka rehatuar familjarë dhe militantë të saj.

“Ky është konfrontimi i parë që kam bërë me krerët e Nismës. Nuk kanë ata cka me thënë dhe as me komentuar. Veç ju kam treguar kënd e kanë rehatuar në punë. Duke filluar nga Jakup Krasniqi e krejt me rend të poshtë”, ka deklaruar ndër tjerash Milaim Zeka.