fbpx

Daut Haradinaj ia dedikon 28 nëntorin këtij personi

  27 Nov 2017

Në prag të festave të muajit nëntor, deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj po qëndron pranë një miku të tij shumë të veçantë.

Haradinaj ka theksuar se këtë 28 nëntor ia dedikon mikut dhe bashkëluftëtarit i cili tani gjendet i shtrirë në spital, Halim Tola, shkruan Indeksonline.

Halim Tola sipas Haradinajt është si shkëmb që po mbahej.