fbpx

Daut Haradinaj befason me deklaraten e tij per Istogun!

  17 Dec 2017

Qyteti i Istogut do të qeveriset nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës.

Kështu të paktën ka konfirmuar për “Indeksonline, deputeti Daut Haradinaj. Sipas tij, Gani Dreshaj ka fituar këto zgjedhje me plotë meritë.

“Po, Dreshaj ka fituar dhe kjo konfirmon rritjen e fuqisë së AAK-së në gjithë Kosovën”, ka thënë shkrut ai.

Ndryshe, mbështetesit e AAK-së në Istog tani më kanë nisur festën në komunën e tyre.