fbpx

Dan Bilzerian pësoi dy sulme në zemër, kjo eshte arsyeja!

  28 Dec 2017

Dan Bilzerian jeton një jetë që shumë njerëz e lakmojnë.

E këtë mund ta shohim edhe nga faqja e tij në Instagram që ka 22.6 milionë ndjekës, ku ai shfaq jetën e tij superluksoze, transmeton portali arbresh.info

Por, një jetë e tillë nuk është edhe aq e shëndetshme, pasi që ai pi alkool e drogë dhe shoqërohet me shumë femra tërë ditën.

Kjo gjë gati i mbyti atë, dy herë.
Duke folur për Graham Besinger në një intervistë Dan përshkroi katër ditë me alkool dhe drogë, që e çuan në prag të vdekjes.