fbpx
Cristiano në Real Madrid? Zidane zbulon gjithçka

Cristiano në Real Madrid? Zidane zbulon gjithçka

  11 Mar 2019

Edhe zyrtarisht Zinedine Zidane është trajner i Real Madridi.Skuadra e Real Madridit ka rikthyer trajnerin, Zinedine Zidane në krye të skuadrës, shkruan GazetaBlic.Zidane u prezentua sot para mediave, ku edhe foli për largimin e tij nga klubi si dhe rikthimin në Madrid.

Tekniku francez gjithashtu ka folur edhe për një rikthim të mundshëm të Ronaldos në Madrid.“Cristiano nuk është çështja. Tani ka 11 ndeshje dhe ne do të mendojmë për këtë, ne do të shohim vitin e ardhshëm, Cristiano është historia e këtij klubi, ai ka qenë një nga më të mirët”, tha Zidane.