fbpx

Çmenduri, këngëtari shqiptar mbledh para me thes në një dasmë (Video)

  07 Dec 2017

Fenomeni i hedhjes së parave për këngëtarët shqiptarë, ende po vazhdon me të madhe.

I radhës që është “mbuluar” me para është këngëtari Gëzim Nika, i cili para disa dite ka festuar 35 vjetorin e karrierës muzikore, që kryesisht vepron në SHBA, shkruan Magazina.al

Por Gëzim Nika, duket se i lë mbrapa të gjithë kolegët e tij kur vie puna te bakshishet në dasma e koncerte.

Në këtë video shihet se skena ku ka kënduar Nika, është e mbushur me dollarë amerikan, deri sa dy perosna të tjerë i mbledhin ato dhe i fusin në një thesë.