fbpx
‘Çmendet’ Rita Ora tregon gjithçka nga trupi i saj, shikoni me çka e mbulon pjesën intime!

‘Çmendet’ Rita Ora tregon gjithçka nga trupi i saj, shikoni me çka e mbulon pjesën intime!

  13 May 2019

Këngëtarja Rita Ora ka vënë në pah asetet e saj në postimet e fundit, shkruan GazetaBlic.

Rita ka pozuar para pasqyrës vetëm me robdeshambër, ajo ka pozuar pa sytjena vetëm ne të brendshme dhe gjysmën e gjoksit jashtë.

Artistja, në videon e publikuar në ‘Instagram‘, e ka treguar vetë gjoksin duke e fokusuar me kamerë.

Po ashtu në imazhin e postuar ajo ka mbuluar pjesën intime me një ‘yll‘.

Shikoni foton dhe videon e mëposhtme.

Ndryshe, Rita po vazhdon turneun e koncerteve të albumit ‘Phoenix‘./GazetaBlic./