fbpx

“Çmendet” Morena Taraku! Poston video të “nxehtë” nga shtrati

  19 Dec 2017

Sa herë flitet për jetën luksoze dhe femra seksi gjithnjë mendja na shkon tek Morena Taraku. Ish-missi tashmë është e njohur dhe është një nga femrat më të ndjekura dhe më të komentuara të show-bizit shqiptar.

Morena përveç se është tejet atraktive, ajo nuk heziton të ekspozojë hiret e saj, por edhe të provokoj. Së fundmi ajo në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një video mjaftë të “nxehtë”. E shtrirë në shtrat, ajo iu ka dhuruar ndjekësve të saj një natë “përvëluese”.

https://www.instagram.com/p/BcrsYVvFVEo/