fbpx

Çmendet moderatorja shqiptare, ‘zhytet’ në borë me të brendshme

  02 Dec 2017

Një nga femrat më të nxehta shqiptare ka habitur me publikimin e saj më të fundit

Einxhel Shkira ka vendosur të sfidojë temperaturat duke realizuar një foto të tillë.

E veshur me bikini dhe një peliçe pas krahëve super sexy ka realizuar këtë foto artistike.

Moderatorja ka realizuar këtë foto të guximshme në dukje, por nuk dihet me siguri nëse është reale.