fbpx

Çka po feston LDK-ja?

  08 Dec 2017

Përçarjet me SMS-a brenda Lëvizjes Vetëvendosje ku përfshihen deputetja, Aida Dërguti teksa ofendon ish liderin e kësaj partie, Albin Kurtin. Duket se LDK-ës nuk po i intereson fare kjo çështje.

Partia e Isa Mustafës, është mbledhur në një nga lokalet në kryeqytet me anëtar të saj duke festuar për një qëllim të përbashkët, transmeton Indeksonline.Përmes një postimi në llogarinë personale në Facebook, përfaqësuesi i LDK-së, Sokol Havolli ka treguar qëndrimin e kësaj mbledhje.

Në këtë takim bëjnë pjesë figura të shumta të kësaj partie.“Pa protokoll dhe me atmosferë të përzemërt”, ka shkruar Havolli në Facebook.