fbpx

Çka i ndodhi Marina Vjollcës, shikojeni gjendjen e saj (Foto)

  15 Dec 2017

Marina Vjollcën, një nga moderatoret më të bukura të ekranit jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë të kuruar deri në detajet më të hollësishme.Këtë herë ajo ka guxuar të ndajë më miqtë e saj në rrjetet sociale një foto teksa ishte ende duke rregulluar flokët.
Pavarësisht se nuk kishte përfunduar deri në fund krehjen e flokëve, moderatorja e ‘C’est la Vie’ nuk ka të sharë.Pas fotos së parë ajo ka vijuar me një tjetër publikim. Marina me të drejtë është cilësuar një nga femrat më tërheqëse, për këtë flasin dhe fetë fotot e saj.