fbpx

Çka i ndodhi Gentës? Ja në çfarë gjendje e gjeti Flori Mumajesi

  22 Nov 2017

 

Flori Mumajesi dhe Genta Ismajli përveç profesionit ndajnë edhe një shoqëri të mirë.

Ata së bashku kalojnë kohën e lirë duke u bashkuar në vendet e përbashkëta që i lidh profesioni i tyre.

Genta ka një kohë të gjatë që nuk është parë në publik dhe pamja e saj nuk është e mirë.

 

Në këtë fotografi me Florin ajo nuk po duket aspak në një gjendje të mirë. Ku shkoi shkëlqimi që ka në skenë Genta?/OraInfo