fbpx

Çka i bashkon Shkurte Gashin me nuset e Haradinajve?

  27 Nov 2017

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi është mjaft aktive në projekte muzikore dhe shumë e suksesshme.

Ajo përveç projekteve, është aktive edhe në rrjetet sociale duke postuar imazhe nga më të ndryshmet.

Në imazhin e fundit të publikuar në rrjetin social ‘instagram’, Shkurta është së bashku me dy nuset e Haradinajve Aniten dhe Lolën.

https://www.instagram.com/p/Bb71q1cFEsZ/

Kjo gjë na ka befasuar, por siç duket ato janë mike të mira dhe janë në një darkë solemne.

Projekti i fundit i Shkurte Gashit është ‘Do mbijetoj’./GazetaBlic.