fbpx

Çfarë po ndodh mes Gresës dhe Bleros? Shihen shumë afër!

  11 Dec 2017

Gresa Behluli dhe Blero Muharremi janë ndër këngëtarët tanë të cilët pëlqehen shumë, por kaq afër sa sonte nuk i keni parë kurrë, shkruan “Kosovarja”.

Epo, si duket krejt kjo afërsi e tyre ka ndodh si pasoj i xhirimeve të fundvitit. Në xhirimet festive të RTV 21 përveç artistëve të tjerë janë të ftuar edhe Gresa e Blero. Gresa duket shumë bukur në këto foto që do i shihni tani, po ashtu edhe Blero duket tamam si një zotëri. Dyshja në fjalë duket se janë afër në një tavolinë, e me këtë rast ata edhe kanë shkrepur një foto “Selfie”.

Ndoshta në të ardhmen mes dyshes Blero dhe Gresa, fansat e tyre mund të presin ndonjë bashkëpunim.