fbpx

Çfarë po bën Shkurte Gashi mes Florit dhe Brunos? (FOTO)

  27 Nov 2017

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi ka filluar të bëhet shumë aktive nëpër rrjete sociale.

Duke qenë se jemi në prag të festave dhe ajo me gjithë kolegët e saj janë të angazhuar nëpër koncerte të ndryshme po u bie të kalojnë kohë më shumë bashkë, shkruan lajmi.

Andaj edhe fotografitë e shkrepura së bashku nuk po mungojnë. Në një të fundit Shkurta u ka hyrë në mes Flori Mumajesit dhe Brunos, imazh në të cilin po duket shumë mirë.

Kujtojmë se të tre kanë arritur të krijojnë fansat e tyre dhe gjithashtu janë shumë të dashur për publikun.