fbpx

Çfarë folën Haradinaj dhe deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”?

  05 Dec 2017

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj po merr pjesë në seancën e sotme të Kuvendit

Para nisjes së seancës, ai është parë teksa bisedon për pak çaste me njërin prej deputetëve të Lëvizjes “Vetëvendosje”.

Bëhet fjalë për Ali Lajçin, deputetin i cili njihet për angazhimin rreth çështjes së demarkacionit.

Shikoni foton më poshtë: