fbpx

Casie Batchelor cmend Spanjen

  21 Sep 2017

Personaliteti televiziv, Casey Batchelor zbuloi edhe njëherë trupin e saj të mrekullueshëm.

 

Ajo shkëlqeu në bikine të kuqe teksa po relaksohej në një pishinë në Spanjë.

32 vjeçarja britanike së fundi kishte thënë për The Sun që ka dëgjuar shumë njerëz të thonë se gjinjtë e saj janë të rrejshëm, porse ajo pohon që gjinjtë e saj janë të vërtetë dhe se gjithmonë kanë qenë të tillë.