fbpx

‘Çartet’ Milaim Zeka: Nanën kame jau q***, për qita kam hy deputet juve me ju***

  17 Dec 2017

Ai e ka bërë për pesë para deputeten Gaxherri dhe LDK-në, përfaqësuesit e së cilës, sipas deputetit Milaim Zeka janë rrugaqë që për dekada të tëra ia kanë mbajt zhagun Serbisë.

Lajmi net ka siguruar një video amatore ku dëgjohet deputeti Zeka duke ia numëruar deputetes Besa Gaxherri të bëmat e LDK-së. Ja video me posht:

“Pornografi ka me e ba. Nanen kam me jau q.. ren tanëve. Për këtë kam hy deputet, me ju kallxu që ju jeni rrugaç te tanë, rrugaç jeni. Na jena ra në prehnin e Vuqiçit? Ju, që ja keni mbajt zhagun Serbisë tanë jetën. Partia jote ia ka mbajt zhagun Serbisë”

Ndërsa, Gaxherri dëgjohet teksa i thotë deputetit Zeka se dje e pritën Listën Serbe 4 orë për të ardhur në Seancë.

Por ai dëgjohet duke iu kundërpërgjigjur: “Ata janë ma të mirë se ju, ata janë ma të mirë se ju, ju jeni rrugaçë”, ka thënë Zeka