fbpx

“Bombë” nga Nasim Haradinaj, publikon foto të babait të Armend Zemajt bashkë me Vul Mirqiqin dhe policin famëkeq “Zeka” (FOTO)

  24 Dec 2017

Nasim Haradinaj ka shpërther sot me publikimin e një fotografie që sipas tij tregon bashkëpunimin që kishte babai i Armend Zemajt, i cili, ditët e fundit nuk ka lënë të zezë pa thënë për Nasim Haradinajn, pas deklaratës së këtijë të fundit se “Mirë j’au kanë bërë zyrtarëve të LDK-së që i kanë vrarë”.

Ishte kjo deklaratë e Nasim Haradinajt në fakt që fillojë këtë luftë në mes tyre. Pas kësaj filluan sharjet dhe fyrjet mes palëve të përfshira në këtë debat.

Por Nasim Haradinaj duket se ka goditur fuqishëm Zemajn me publikimin e fotografive që përfshijnë babain e këtij të fundit në miqësi me serbët famëkeq.

Nuk dihet ende si do të jetë reagimi i deputetit të LDK-së, Armend Zemaj, pas publikimit të kësaj fotografije