fbpx
“Bombardohet” me komente Baton Haxhiu: “Esat Pasha i kohëve moderne”, “Tradhtarët një ditë do e…”

“Bombardohet” me komente Baton Haxhiu: “Esat Pasha i kohëve moderne”, “Tradhtarët një ditë do e…”

  08 May 2019

Ish-deputetja Mesila Doda mbrëmë ka këmbëngulur se në darkën e Beogradit, kur kryeministri Edi Rama ishte për vizitë është hedhur si ide nga ministri i jashtëm serb Ivica Daçiç për shkëmbimin e territoreve.

Ndërsa, ky skenar nuk është pranuar nga gazetari Baton Haxhiu, që tha se ishte prezent dhe sipas tij Mesila Doda gënjente.

Kaq ka mjaftuar dhe mes tyre janë shkëmbyer fyerje, shkruan gazeta “Bota sot”.

Ndërkaq, ky lajm është bombarduar nga komente të ndryshme edhe nga qytetarët.

Në shumicën e komenteve ishin pro qasjes së ish-deputetes Mesila Doda, e cila në një moment edhe i turret Baton Haxhiut në studio duke i thënë Horr, dhe se mund ta gjuaj me shishe.

Në vazhdim ju sjellim disa nga komentet:

Image
Image
Image