fbpx

‘Bomba’ e RTK-së e ‘çmend’ krejt publikun me fotografinë e fundit

  07 Dec 2017

Prezantuesja e programit të mëngjesit në “RTK’, është kujdesur që të mos jetë edhe aq e mediatizuar, ndonëse punon në media.

Pak dalje në publike, pak ose aspak intervista ku flet për vetën dhe kështu ka arritur ta ruaj privatësinë.

Por, imazhin dhe atë që shihet, nuk mund ta fsheh, pasi është përditë në ekran, e ekspozuar para një audience të gjerë.

Brikena që dikur ishte këngëtare, tan i është përkushtuar plotësisht punës si prezantuese në television. Ajo asnjëherë nuk flet për jetën e saj private, që mbetet e pa zbuluar, shkruan “Kosovarja”.

Një gjë nuk është sekret: Brikena, edhe më tej bombë.