fbpx
Blerona Zeqirit nuk ia zë as këmisha gjoksin ‘bombastik’, gati t’i shpërthejë

Blerona Zeqirit nuk ia zë as këmisha gjoksin ‘bombastik’, gati t’i shpërthejë

  14 Mar 2019

Blerona Zeqiri ka publikuar një foto në ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic.Ajo ndan postime të shumta me ndjekësit.Së fundi, ka postuar një foto të cilës po i shihet gjoksi tejet shumë.

Moderatorja, njihet për gjoksin e saj bombastik dhe nuk heziton dhe ta ekspozojë.E këtë gjë e ka bërë edhe në këtë imazh.

Shikojeni foton: