fbpx

Blerona Zeqiri lë pa fjalë me këtë pamje, çka ka bërë kështu? (Foto)

  04 Dec 2017

Moderatorja e “RTV21”, Blerona Zeqiri, sot është dukur mjaftë bukur në emision.

Ajo kishte veshur një xhemper të kuq të gjerë dhe ngjante mjaftë moderne, shkruan “Kosovarja”.

Moderatorja që komentohet për kilogramët e tepërt, në një foto të bërë gjatë emisionit, e mban frymën fortë që të ketë siluetë më të bukur.

E, kjo pozë ishte mjaftë e vështirë, pasi moderatores iu desh që të rrinte pa frymë, gjë që vërehet edhe në këtë foto.