fbpx

Blerona me mëngjes zbulon gjoksin, ja si provokon (Foto)

  21 Dec 2017

Emri i saj gjithmonë do të jetë i komentuar nga publiku dhe mediet rozë.

Bëhet fjalë për moderatoren e njohur Blerona Zeqiri e cila është bërë shumë e përfolur falë linjave të saj bombastike, transmeton Gazeta Express.

Çfarëdo që flitet për të Blerona duket se nuk mërzitet shumë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe nga përditshmëria e saj.

Moderatorja Zeqiri që në mëngjes ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e saj me një foto seksi duke vënë në pah gjoksin e saj bombastik.Me këtë fotografi ajo iu thotë të gjithëve mirëmëngjesi.