fbpx

Blero i mërzitur, i vdes një person shumë i dashur (Foto)

  15 Dec 2017

Këngëtari i njohur Blero një orë më parë ka informuar të gjithë ndjekësit e tij se ka humbur një person shumë të rëndësishëm.

Bëhet fjalë për një person të moshuar të cilin Blero e ka quajtur si baca Behxhet.Lajmin e hidhur Blero e ka bërë të ditur përmes një postimi që ka bërë në llogarinë e tij në Instastory.

“U prehsh ne paqe baca Behxhet”, kishte shkruar Blero duke lënë edhe emoji që qan.Duket se ky person është ndonjë i afërm i tij dhe vdekja e tij e ka mërzitur shumë atë.