fbpx

Bleona lë pa fjalë me përgjigjen pasi i thonë “Të hëngsha ***”

  18 Nov 2017

Bleona Qereti është e ftuar sot në “Xing me Ermalin” ku gjatë intervistës moderatori Ermal Mamaqi e sfidoi të shkonte me të në një qebabtore.

Bleona e pranoi sfidën dhe të dy shkuan në një qebabtore plot me meshkuj.

Sigurisht që Bleona mes gjithë atyre meshkujve tërhoqi vëmendjen ndërkohë që Ermali aty zhvilloi edhe rubrikën “Pyetjet nga Facebook”.

Papritur në qebabtore ikën dritat dhe një nga meshkujt aty i thotë Bleonës “Të hëngsha ***”, duke shfrytëzuar situatën që ishte errësirë. Por Bleonës nuk i shpëton asgjë dhe ju pëgjigj: “Hyr në rradhë…”./Xing.al/