fbpx

“Black Friday” edhe për rejën e Shyhretes, nuk do ta besoni çfarë ka blerë !

  24 Nov 2017

Learta është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo fal vjehrrës së saj, u bë shumë e njohur dhe tashmë ka edhe shumë ndjekës në Instagram.

Learta bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një fotografi përmes së cilës tregon dhuratat që i mori nga prindërit e saj.

 

A thua përfitoj edhe Learta nga “Black Friday”

Learta është e martuar me Kushtrimin, djalin e Shyhretes me të cilin ka edhe një djalë