fbpx

Biznesmeni nga Abu Dhabi mposhti ofertuesit, çmim enorm për virgjërinë e adoleshentes

  03 Dec 2017

Adoleshentja e njohur vetëm Giselle nga Shtetet e Bashkuara, ka vënë virgjërinë në shitje përmes një platforme në internet dhe është befasuar kur nisi të ketë oferta milionëshe.

Për të kaluar një natë me 19-vjeçare, një biznesmen nga Abu Dhabi ka dhënë 2.5 milionë euro, duke mposhtu konkurrencën e fortë, që ishin një biznesmen rus dhe një aktor amerikan.

Giselle që shiti virgjërinë për 2.5 milionë

“Jam e lumtur për këto para, me të cilat do paguaj shkollimin dhe të shëtis aty ku dua. Pse të mos lejohem të zgjedhë vet, nëse dua të humbë virgjërinë më dikë që nuk e dashuroj”, ka thënë Giselle.

Madje, ajo shprehet se kjo është emancipim i femrës, që i lejohet të përfitojë nga një mundësi që nuk kthehet më kurrë.