fbpx

Besoni ose jo, kjo bukuroshe është gruaja e një deputeti kosovar

  25 Nov 2017

Deri vonë ishte deputet i pavarur i Kuvendit të Kosovës, por tani është kthyer sërish në PDK.

Bëhet fjalë për deputetin Shaip Muja i cili këto ditë ka prezentuar gruan e tij Anitën përmes një fotografie ku shihen në pushime në Greqi.

Shaipi dhe Anita ka kohë që janë të martuar dhe kanë dy djemë.Derisa prindërit vinë nga fusha e mjekësisë, djemtë e tyre merren me sport.