fbpx

Besa Gashi tregon rezultatet e para pas tre muaj palestër (Foto)

  08 Dec 2017

Besa Gashi tregon rezultatet e para pas tre muaj palestër (Foto)

Besa Gashi në vitin 2006 ka fituar kurorën e më të bukurës së Kosovës. 

Megjithëse kanë kaluar mbi dhjetë vjet, pak kanë ndryshuar edhe format trupore të bukuroshes.

Por, duket se kjo nuk ika mjaftuar 28-vjeçares pasi që kohët e fundit ka filluar të merret edhe me ushtrime në palestër.

https://www.instagram.com/p/BcF3MAvFn63/

Besa tash e tre muaj ka nisur regjim intensiv të ushtrimeve në fitnes dhe duket se nuk kanë munguar rezultatet për fare pak kohë.

E përparimin përmes ushtrimeve e ka zbuluar vet Besa përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale.

https://www.instagram.com/p/Bb4wmJzFdnD/

“Tre muaj stërvitje, nuk është keq. Falënderoj trajnerin tim personal”, ka shkruar Besa në Instagram.

Ndryshe, modelja është e martuar me këngëtarin Albert Krasniqin dhe ka një vajzë. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/Bcaaie_FZSJ/

https://www.instagram.com/p/BYIyquIFzSR/

https://www.instagram.com/p/BWh_QFhFsiP/

https://www.instagram.com/p/BWm3IKnlqCt/

https://www.instagram.com/p/BWlFYB7FqOo/