fbpx
Berat Buzhala tallet me gruan me mbulesë të Mohamed Salah, ja çfarë thotë

Berat Buzhala tallet me gruan me mbulesë të Mohamed Salah, ja çfarë thotë

  10 May 2019

Liverpool ka arritur një prej përmbysjeve më spektakluare në histori të futbollit mbrëmë.

Skuadra e trajnerit Jurgen Klopp, ka mposhtur me rezultat 4-0, skuadrën e Barcelonës dhe është kualifikuar në finale të Ligës së Kampionëve, shkruan AlbanienShow

Në këtë ndeshje ka munguar katër lojtarë të Liverpoolit, Chamberlain, Keita, Firmino dhe Salah, megjithatë Liverpool ka fituar edhe pa të.

Kur jemi tek Salah, ky i fundit me bashkëshortën e tij e ka shikuar ndeshjen nga tribunat e staidumit, pas ndeshjes drejtori i T7, është tallur me mbulesën e gruas së futbollistit të famshëm të Liverpoolit.