fbpx

Bëhen bashkë dy femrat më të kërkuara në botë

  28 Dec 2017

Duket se nuk ekziston asgjë që nuk mund ta bëjë Jennifer Lopez.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme ka mbajtur të mërkurën një ‘parti’ në rezidencën e saj në Neë York ku kishte të ftuar më shumë se 100 persona, transmeton arbresh.info.

Në mesin e të ftuarve ishin edhe Kim Kardashian me nënën e saj Kris Jenner dhe motrën Kourtney Kardashian.

J.Lo dhe Kim janë parë shumë të afërta gjatë gjithë kohës, duke bërë herë pas here edhe fotografi së bashku.

Në njëren prej fotove shihen bashkë edhe nënat e Jennifer Lopez dhe Kim Kardashian