fbpx

Befason Vjosa Osmani:Fitues jemi ne,ja pse!

  17 Dec 2017

Deputetja dhe anëtarja e LDK-së, Vjosa Osmani ka pohuar se kandidati i kësaj partie për kryetar të Istogut, Haki Rugova ka fituar raundin e balotazhit.

“LDK e para në Istog ✌”“LDK fuqia e parë politike në vend”.

“Vullneti i qytetarëve u rikonfirmua për të tretën herë. Abuzuesit e votës në burg”, ka shkruar ajo në Facebook