fbpx

Befason me këtë pamje Shkurte Gashi, ja sa bukur duket (FOTO)

  29 Nov 2017

Është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera në skenën tonë muzikore.

Siç thonë, kjo është më e mira që i këndon baladat. Di t’ia qëllojë, por edhe të dijë çka do shpirti e zemra e fansave të saj të shumtë.

Bëhet fjalë për Shkurte Gashin , e cila gjithmonë ‘ndez’ atmosferën, e përveç kësaj Shkurta shquhet për pamjen e saj të bukur.

Ajo publikon imazhe vazhdimisht shpesh me miqtë , por edhe vetëm.

Së fundmi ajo ka publikuar dy imazhe në të cilat duket tejet e bukur dhe elegante.

Shkurta me imazhin e fundit ka falenderuar edhe ‘Sallonin Njomza’ për përkujdesjen ndaj saj.

Kujtojmë se këngëtarja Gashi është mjaft e suksesshme duke sjellur gjithmonë risi për fansat./GazetaBlic.