fbpx

Befasojnë “Stupcat” me këtë deklaratë (Foto)

  16 Dec 2017

Ata janë aktorët më të dashur të publikut shqiptar.
Me projektet e tyre komike, shpesh bëhen pjesë e pandashme e përditshmërisë sonë, madje batutat e tyre secili prej nesh i di, shkruan Indeksonline.
Aktorët e njohur si “Stupcat” gjithnjë befasojnë me si me fotografitë ashtu edhe me statuset e tyre.

Së fundmi në rrjetin e tyre social zyrtar në Instagram kanë postuar një fotografi, ku veshur me veshje kombëtare ata kanë shkruar: Tre vllazën prej një Nane Baba sju dihet!

Sigurisht që edhe këto fjalë kanë bërë ndjekësit e tyre të qeshin dhe të shkruajnë komente qesharake.