fbpx

Befasi ne Ferizaj,balotazh!

  22 Oct 2017

LAJMI I FUNDIT: Ferizaj shkon në balotazh

Komuna e Ferizajt në zgjedhjet lokale të vitit 2017-të shkon në balotazh, përkatësisht mes LDK-së dhe PDK-së, shkruan Gazeta Blic.

Krejt këto rezultate kanë dalur duke u bazuar në të gjeturat e EXIT-Pollit.

Ish kryetari dhe kandidati i LDK-së edhe për një mandat, Muharrem Svarqa garon përsëri kundër kandidatit të PDK-së Agim Aliut.