fbpx

Beatrix Ramosaj vazhdon me provokime, me fustan të hapur duket joshëse (Foto)

  26 Dec 2017

Beatrix Ramosaj ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë ajo dukshëm ka rritur aktivitetet e saj në rrjetet sociale.

Ramosaj pak më parë ka publikuar një fotografi të re në Instagram, ku duket shumë joshëse dhe në formë.