fbpx

Baby Gee ia bën me dije Feros, ja çfarë ka humbur (FOTO)

  14 Dec 2017

Këngëtarja nga Kuksi Baby Gee, nuk lë ditë pa u komentuar si për paraqitje e poashtu edhe për dukjen e saj.

Ajo është aktive në rrjetet sociale duke sjellur imazhe prej më të ndryshmeve, duke mos munguar pozat provokative dhe ekspozimi i formave trupore.

E fundit e plasuar është në llogarinë ‘instagram’, e cila ekspozon linjat trupore perfekte e posaqërisht gjoksin e madh të saj.

Gordana Kingji u përfol edhe për një lidhje të mundshme me reperin e labelit ‘On Records’ grup në të cilin bënte pjesë edhe vetë këngëtarja që u largua para disa muajve.

Ndryshe, Baby Gee tashmë shihet duke e shijuar jetën, këtë të paktën na dëshmon me imazhet dhe videot e saj