fbpx

Avokatja më seksi shqiptare’ bën FOTO nudo, digjet Instagrami

  19 Dec 2017

Ajo që po cilësohet me epitetin si avokatja më seksi shqiptare, ka kohë që llogarinë e saj e ka kthyer në sistemin privat.

Fjala është për Redona Koçin, e cila u bë e njohur falë stilit të saj unik dhe trupit të bonifikuar, i cili ia shfaq asaj asetet bombastike.

Llogaria e saj në Instagram ndiqet nga më shumë se 100 mijë ndjekës, gjë që tregon se ajo është mjaft e pëlqyer dhe e kërkuar në këtë rrjet social.

Edhe pse nuk e shohim shpesh të dalë nëpër ekranet televizive për të dhënë intervista, Koçi është mjaft e përfolur në mediat e shkruara.

Madje për të kanë shkruar edhe mediat serbe, gjë që tregon se ajo po i çmend edhe serbët. Këto janë disa nga fotografitë më të pëlqyera e më të përfolura të saj.