fbpx

Asambleistja e LDK-se behet horr,zbulon pjesen intime!

  18 Dec 2017

Sasa Hoda, ka arritur t’i fitojë votat e mjaftueshme që të ketë ulësen e saj në kuvendin komunal Gjakovë, shkruan Gazeta Blic.

Hoda është nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës.

Në rrjetin social Instagram Sasa është shumë aktive ku edhe publikon fotografi të shumta dhe që merr komente shumë nga ndjekësit e saj.

 

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku ka të veshur një fustan me ngjyrë roze të hapur, por se çka merr vëmendje më së shumti janë këmbet e saja ku që gati sa nuk zbuloi më shumë se ç’duhet

Kujtojmë që Sasa Hoda ishte bashkëpunëtore e Malokut në televizionin First Channel