fbpx
As mbulza nuk ia mban gjoksin “shpërthyes” kësaj bukurosheje

As mbulza nuk ia mban gjoksin “shpërthyes” kësaj bukurosheje

  12 May 2019

Genesis Lopez modelja e njohur e Instagramit edhe sonte ka “goditur” fortë me anë të një fotografie në këtë rrjet social, shkruan “InfoKosova”.

Genesis ishte shfaqur shumë e nxjehtë tek sa mundohej të mbante brekët e saj, mirëpo gjoksi i madh ia kishte rënduar bluzën ku dhe dukej se dëshironte të dilte jashtë.

Më pas ishin të shumtë fansat e saj që e ndjekin bukuroshen të cilët e komentuan me komente nga më të ndryshmet.

E këtë pamje të saj ua sollëm edhe ne sonte që ta shihni, por kujdes ajo mund tju lërë pa gjumë!/InfoKosova/